Maxion İnci Jant Grubu, Çalışanlarını Dijital “Kıdem Ödülleri” Töreninde Onurlandırdı

0
375

Maxion İnci Jant Grubu geleneksel hale getirdiği “Kıdem Ödülleri” törenini bu yıl pandemi nedeniyle dijital olarak gerçekleştirdi. Bünyesinde uzun yıllar görev almış çalışanlarına emekleri ve katkıları için teşekkür etti.

 

Çevirimiçi olarak gerçekleştirilen törende Maxion İnci ve Maxion Jantaş Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Zaim, çalışanlara teşekkür ederken bağlılığın tüm zorlukları aşma ve başarıdaki en önemli etken olduğunu dile getirdi.

 

Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan tesisleri ile Avrupa’nın tek lokasyonda en geniş ürün yelpazesine sahip jant üreticisi Maxion İnci Jant Grubu, bünyesinde 10, 15, 20, 25, 30 ve 40 yıldır başarılı bir şekilde çalışmalarına devam eden çalışanlarını ödüllendirdi. Dünyaca ünlü otomobil markaları için jant üreten Maxion İnci Jant Grubu, düzenlediği ‘Dijital Kıdem Ödül Töreni’nde konuşmacı olarak “Geveze”yi ağırlarken 215 çalışanına ödüllerini takdim etti.

Törende, başarı ve büyümedeki en önemli sırrı bağlılık ve aidiyet kültürünün oluşturduğunu belirten Maxion İnci ve Maxion Jantaş Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Zaim, tüm çalışanlarına teşekkür etti.

Tüm zorlukların birlik ile aşılabileceğini vurgulayan Zaim, “Maxion İnci Jant Grubu olarak bağlılık, aidiyet, birlik olma ve kenetlenme gibi değerlerimizi, özelliklerimizi kurulduğumuzdan bu yana yarım asırdan fazla süredir nesilden nesile aktarıyoruz. Bu da henüz yeni başlamış bir çalışma arkadaşımızın da bugün 40 yıl ödülü alan arkadaşımız kadar vefa ve aidiyet göstermesinde önemli bir etken oluyor. Başarılarımızdaki ve büyümemizdeki en önemli sırrımızı da bu kültürümüz oluşturuyor.” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz