Fortune Türkiye’den Alışan Lojistik’e bir ödül daha

0
668

Türkiye’nin en büyük 500 şirketinin Finans liderlerini odak alan “C-Suite Series-Fortune CFO 2022 Listesi” nde ilk 50 isim arasında yer alan Alışan Lojistik Mali İşler Direktörü Mehmet Emin Çelenli ödüle layık görüldü.

Tehlikeli kimyasallar dahil olmak üzere, kimya sanayisi ile hızlı tüketim ürünleri, gıda, tarım ve daha birçok sektördeki müşterilerine uluslararası nakliye, depo / antrepo, dökme kuru yük, dökme likit ve enerji taşımacılığı gibi hizmetleri sunan, entegre lojistik hizmetleri ile müşterilerinin taleplerini A’dan Z’ye kurgulayan ve ihtiyaca özel katma değeri yüksek çözümler geliştiren Alışan Lojistik’e Fortune Türkiye’den bir ödül daha geldi.

mehmet-emin-celenli-fortune-turkiye.png

Fortune Türkiye’nin globaldeki önemli c-level listelerinden biri olan 50 CFO listesinin ödül töreni 26 Ekim tarihinde Çırağan Palace Kempinski İstanbul’da gerçekleşti. İş dünyasının finans liderlerinin ağırlandığı gecede “C-Suite Series-Fortune CFO 2022 Listesi” nde ilk 50 isim arasında yer alan Alışan Lojistik Mali İşler Direktörü Mehmet Emin Çelenli ödüle layık görüldü.

Bu ödüle layık görülmekten onur duyduğunu dile getiren Alışan Lojistik Mali İşler Direktörü Mehmet Emin Çelenli: “Alışan Lojistik olarak sektörde 37 yıldır var olan ve Türkiye pazarının en önde gelen lojistik hizmet sağlayıcılarından biriyiz. Finansa bütüncül bakan ve sürdürülebilir iş süreçlerine odaklanarak geleceği inşa eden 50 başarılı CFO listesinde yer almaktan büyük onur duydum. Çalışmalarımızın taçlandırılıyor olması bizi her zaman motive ediyor.

Türkiye’nin en büyük 500 şirketinden biri olarak, bu ödülü sayısı 1600’ü geçen, emekleri ve başarıları ile bir bütün olduğumuz çalışma arkadaşlarım adına alıyorum. Alışan ailesi olarak bu ödüle bizi layık gören herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz