Osman Doğrucu yeniden ELODER Yönetim Kurulu Başkanı

0
1351

2014 yılında Ege’de faaliyet gösteren lojistik sektörünü bir araya getirme hedefiyle kurulan ve bu yolda önemli adımlar atan Ege Lojistik Derneği (ELODER) genel kurulunda mevcut başkan Osman Doğrucu tekrar başkan seçildi.

Oy birliği ile yeniden başkan seçilen Doğrucu, genel kurulda bir konuşma yaparak bu süreçte yürüttükleri faaliyetler hakkında bilgi verdi.

6 kez Körfez Lojistik Buluşması ve 2 kez de zirve düzenlediklerini söyleyen Doğrucu, “Son olarak pandemi öncesi 9 Eylül Üniversitesi ile birlikte ‘Şirketler arası Lojistik Projeler Yarışması’ düzenledik. Ancak pandemi nedeniyle bir çok faaliyete ara vermek durumunda kaldık” dedi.

Yaşanan ve halen bitmeyen pandemi travmasından sonra şimdi içinde olduğumuz kur şoku travmasını atlatılmaya çalıştıklarını belirten Osman Doğrucu, “ELODER olarak bir arada olup dayanışmaya devam edeceğiz. Lojistik artık Türkiye için çok daha önemli. Pandemi ile beraber değişen tedarik aksları, pazara yakın bölgelerin önemini arttırdı. Lojistik sektörünün adeta yıldızı parladı. Egeli lojistikçiler olarak biz de bu değişen yeni düzene karşı yapılanmalarımızı tamamlıyoruz” diye konuştu.

Kendisine gösterilen teveccühten dolayı genel kurul üyelerine teşekkür eden Doğrucu, “2022 yılında pandemi önlemlerini gözeterek daha faal bir ELODER olacağız” diyerek sözlerini tamamladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz