OSRAM’ın Araç Lamba Bulucu Online Uygulaması Devrede

0
245
“Hayata Işık Kat” sloganıyla güvenli sürüş için yeni teknolojilere odaklanan ve çalışmalarına hız kesmeden devam eden ams OSRAM, Araç Lamba Bulucu web uygulamasıyla  kullanıcılarına en uygun ürünleri hızlı bir şekilde seçme ve uygun seçeneklerin de teknik ayrıntılarını karşılaştırma imkanı sağlıyor. OSRAM böylece kullanıcıların doğru ışık kaynağını kendilerinin bulmasına imkan veriyor.
‘Araç Lamba Bulucu’ web uygulaması kullanılarak LED, halojen ve kompakt floresan lambalarkarşılaştırılabiliyor, floresan ve yüksek basınçlı deşarjlı lambalar görüntülenebiliyor. Uygulama ayrıca, kullanıcılara günlük işleri destekleyen pratik işlevler sunarken, seçilen ışık kaynaklarını kaydetmek için de liste kullanıyor ve bu listeler e-posta adreslerine gönderilebiliyor.
Enerji tasarrufuna imkan tanıyor
Yaygın olarak bilinen akkor ampullerin yerine geçen lambalar uygulama sayesinde kolayca
bulunurken, ihtiyaç olan halojen reflektör watt değerleri de hesaplanabiliyor. Araç Lamba Bulucu uygulaması, enerji tasarrufluna yönelik olarak da benzer konvansiyonel lambalar yerine enerji tasarruflu lambalar seçerek yapılan enerji tasarruflarının bilinmesine kolay bir çözüm sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz