Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı

0
725

Marsel Uluslararası evden eve nakliyat 2001 Yıllında Fransa’nın Metz kentinde kurulmuş bir yerel taşıma şirketidir. Sahibi Türk olan Marsel firması çok kısa sürede başta Fransa ve Türkiye olmak üzere tüm Avrupa’da kalitesini ve ismini duyurmaya başarmıştır. Söz konusu Türkiye’den Avrupa’nın tüm ülkelerine lojistik hizmeti olunca artık akla gelen ilk lider firma Marsel.

Marsel hızla gelişen lojistik ağıyla evden eve tüm dünya sloganıyla her türlü eşyanızı sigortalı ve güvenli bir şekilde ulaştırmaktadır. Gereken tüm yasal prosedürleri ve gümrükleme sürecini Marsel olarak sizin adınıza gerçekleştirmektedir.

Yurtdışına taşınmak veya nakliyesi artık bir ihtiyaç haline geldi, birçok birey farklı ülkelere farklı sebeplerden ötürü taşınmaktadır ve günümüz dünyasında bu çok yaygın bir durum haline geldi ve bireyler yahut gerek aileler yeni taşındıkları ülkelere mevcut ev eşyasını taşıma ihtiyacı duymaktadır. Çünkü Türkiye kıyasla Avrupa’nın birçok ülkesinde ev eşyaları oldukça pahaldır böyle düşünüldüğü zaman mevcut ev eşyalarınızı Türkiye’den yeni taşındığınız ülkeye taşımak daha avantajlı bir durum olduğu hesaplanmaktır.

Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı

Taşınma şirketleri, uluslararası seyahatlerde taşınma sürecini kolaylaştırır. Ev taşımak birçok insan için büyük bir zorluk olarak kabul edilir. Eşyalarınızı paketlemek, düzgün bir şekilde paketlemek ve götürmek için arabanıza yüklemek sıkıcı bir süreçtir. Bu iş sadece mobilyaların paketlenmesini değil, aynı zamanda eşyaların kırılmadan güvenli bir şekilde taşınmasını ve yeni eve yerleştirilmesini de içerir. Bu nedenle ev taşıması gereken kişiler yorulmak ve ev taşımayı düşünmek yerine güvenli ve kaliteli hizmet veren adres olan firmamızı arayarak paket taşıma hizmetinden faydalanabilirler. Marsel eşyanızın değerine göre tüm Avrupa birliği ülkelerinde geçerli olan genel nakliye sigortası ile eşyanızı güvence altına almaktadır. Söz konusu yurtdışına eşya taşıma fiyatları olunca Marsel sektör içerisinde en uygun fiyat aralıklarında birinci sınıf hizmet sunmanın garantisini vermektedir.

Uluslararası Araç Taşıma

Marsel zati eşya taşıma hizmetinin yanında Türkiye’de kişiye özel bireysel uluslararası araç taşıma tek ve lider firmasıdır.  Bu, çoğunlukla kara yolu bağlantısı olan ülkelere verilen bir hizmettir. Arabalarını eve getirmek isteyen yol kullanıcıları da bu hizmetten yararlanabilir. Araç taşımacılığı uluslararası bir hizmet olduğu için uygun prosedürlere uyulmalıdır. Örneğin Amerikan vatandaşısınız ve Türkiye’ye tatile geliyorsunuz. Aracınızı sadece uluslararası nakliye firmalarına götürebilirsiniz. Uluslararası araç taşımacılığı hem kara hem de deniz yoluyla gerçekleştirilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz