Yurtiçi Kargo Elektrikli Araç Fiyatları

0
2789

Yurtiçi Kargo, geleceğe yönelik yatırımlarına bir yenisini daha ekledi. Daha temiz bir dağıtım ağı ve daha temiz bir gelecek adına özel olarak başlattığı elektrikli araç yatırımında oldukça önemli yere sahip bir araç ortaya çıktı.

Pilly adı verilen bu elektrikli araç, kargo dağıtımlarını trafikte daha hızlı bir şekilde ve doğaya en az zararı vermek amacıyla şirketin dağıtım ağına dahil edildi. Yurtiçi kargo geliştirdiği elektrikli araç projesi sayesinde dağıtım operasyonlarında müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkartmayı planlıyor. Yeni nesil yurtiçi kargo arabası pilot çalışmalar olarak, park sorunu ile başa çıkmak için hızlı teslimat gerektiren birimlerde kullanılacaktır.

Yurtiçi Kargo Çevreye Saygılı Dağıtım Ağı Kuruyor

Doğaya saygılı araçlar elektrikli ve hybrid araç filosuyla oluşturduğu dağıtım ağı sayesinde yurtiçi kargo dağıtım ağını doğaya ve insana saygılı bir şekilde çağa ayak uydurmasını sağlıyor.

Pilly adı verilen elektrikli şehir içi araçlarının test aşamasını tamamladı. Kargo şirketi, tüm birimlerde kullanım oranını arttırmak için gerekli çalışmaları yürütüyor. Söz konusu araçlar sayesinde, trafik sorunu dolayısıyla yaşanan gecikmelerin önüne geçmeyi amaçlıyorlar. Söz verdiğimiz gibi sloganıyla yola çıkan kargo şirketi insana ve doğaya saygılı bir dağıtım ağı için teknolojinin tüm imkanlarından faydalanarak, yurtiçi kargo elektrikli araç satın alımlarıyla çağa ayak uyduruyor.

Firmanın araç filosunda kullandığı elektrikli araçlar başta firma için özel olarak ithal edilirken bugünlerde, bireysel kullanıcılar için de satın alma seçenekleri ortaya çıktı.

Yurtiçi Kargo Elektrikli Araçlarını Artık Satın Alabilirsiniz

Yurtiçi kargo firmasının şehirlerde dolaşan, şirin elektrikli kargo dağıtım araçlarını artık günlük ihtiyaçlarınızı gidermek için sizler de rahatça satın alabilirsiniz. İthalatçı firma aracılığıyla ülkemizde satışına başlanan araç iki farklı model ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor.  Lojistik için araçlar; 3 tekerlekli ve 4 tekerlekli seçenekleriyle ve opsiyonlara göre değişen fiyatlarıyla sizlerin beğenisine sunuldu. Akülü olarak satılan elektrikli araçlar, 72 volt elektrik sistemine sahip; günlük kullanım için oldukça yeterli tek kişilik üstü kapalı olarak satışa sunulmuştur. Yurtiçi kargo elektrikli araç fiyatları renk çeşitleri ve arttırılabilir batarya kapasitesine göre değişkenlik göstermektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz