Anneler Günü’ nde Kargo Şirketleri Çalışıyor Mu?

0
484

  Anneler günü, doğum günleri gibi özel günlerde aldığınız hediyelerinizin; zamanında teslim edilmesi oldukça önemlidir. Kargo şirketleri, özel bir gün olması dolayısıyla hizmet vermek için normal çalışma düzeni dışında hizmet vermektedir.

Kargo şirketleri çalışmalarını satın aldığınız hediyeleri zamanında ulaştırmak için Pazar gününe denk gelen anneler günü için ayrıca çalışma programı hazırlamış durumda. Cumartesi günü dağıtım yapan kargo şirketleri, pazar günleri kargo dağıtımı yapmamaktadır. Elektronik ticaret hacminin kargo şirketlerine yansıttığı büyük dağıtım yükünü hafifletmek için anneler gününde pazar günü kargo dağıtımı yapılmaktadır.

Anneler gününde kargolar çalışıyor mu?

Sorunuzun cevabını siparişinizi taşıyan kargo şirketini arayarak daha net bir şekilde alabilirsiniz.

Anneler Gününde Hangi Kargo Şirketleri Hizmet Veriyor

Anneler gününde eşyalarınızı rahat bir şekilde teslim alabilmeniz için yaygın dağıtım ağı olan kargo şirketleri hizmet vermektedir. Bulunduğunuz bölgede yer alan kargo şubesi, anneler gününde hizmet veriyor olabilir. Anneler gününde çalışacağını açıklayan MNG Kargo şirketi özel olarak anneler gününde dağıtım yapacağını bildirmiştir. Bunun dışında Yurtiçi kargo, anneler günü dağıtım yapacağıyla ilgili bir açıklama yapmamasına rağmen çeşitli indirimler ile fiyat kampanyası düzenleyeceğini bildirdi. Diğer kargo şirketlerine dair anneler gününde çalıştıklarıyla ilgili olarak bir açıklama gelmemiş olmasına rağmen detaylı bilgileri ilgili şubeden rahatça öğrenebilirsiniz.

Malum sokağa çıkma kısıtlamasından dolayı hediye alacağınız şirketten birlikte çalıştıkları kargo şirketlerini öğrenebilirsiniz.

Anneler Günü Kargo Şirketleri Dağıtım Yapıyor Mu?

Anneler gününde kargo şirketlerinin dağıtım çalışmaları şubeden şubeye göre değişmekle birlikte çalıştığınız kargo şubesi kargolarınızı mümkün olan en kısa sürede sizlere ulaştırmak için hizmet vermektedir. Bu özel günün öncesinde gönderdiğiniz kargoları, şubeye bizzat teslim ederek, anneler gününde teslim edilmesini isteyebilirsiniz. Hediyelerinizi en kısa sürede ulaştırmak için lojistik ve dağıtım şirketleri anneler gününde şubelerin kararına bağlı olarak çalışmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz