PROMETEON’DAN AĞIR TİCARİ ARAÇLARA ÖZEL TÜRKİYE VE AVRUPA’YI KAPSAYAN LASTİK YOL YARDIM HİZMETİ “PRO TIME”

0
998

   Dünyanın endüstriyel ve ticari lastik odaklı tek şirketi olan, Anteo, Eracle, Tegrys markalarının yanı sıra Formula, Pharos ve Pirelli lisansıyla endüstriyel ve ticari lastikleri üreten  Prometeon Türkiye, sektörün ağır vasıta lastik yol yardım hizmeti ‘Pro Time’ ile müşterileri için fark yaratmaya ve filoların yanında olmaya devam ediyor. Müşterilerin ihtiyaçları ve talepleri göz önüne alınarak yeniden tasarlanan ‘Pro Time’, yurt içinde ve yurt dışında ağır ticari araçlar için lastik yol yardım hizmeti sunacak.

Prometeon, ağır ticari araçlara özel lastik yol yardım hizmeti ‘Pro Time’ı, müşterilerinin yol yardım ihtiyaçlarını kusursuz bir şekilde karşılamak üzere yeniden geliştirdi. Prometeon’un, filoların lastikten maksimum verimi alabilmelerine ve genel toplamda tasarruf elde etmelerine imkan sunan katma değerli çözüm ailesi ‘Pro Services’ içinde yer alan ‘Pro Time’ ile müşteriler, Türkiye ve Avrupa çapında yılın her günü 24 saat boyunca ağır ticari araçların lastikleri kaynaklı arızalar için yol yardımı hizmeti alabilecek.

Filo sahipleri, filo yönetimi için doğru maliyet planlaması yapabilecek

Yenilenen ve gelişen ‘Pro Time’, yardıma ihtiyaç duyan müşterilerin, Prometeon iş ortaklarına taleplerini iletmesiyle birlikte aracın hızlı ve verimli bir şekilde tekrar yola çıkması için gerekli yardımı sağlıyor. Gerçek zamanlı süreç takibi sayesinde müşteriler, çağrı merkezi tarafından sürecin her aşaması hakkında bilgi alabiliyor. Ayrıca, şeffaf süreçler ve fiyatlandırma politikası ile filo sahiplerinin filo yönetiminde doğru maliyet planlaması yapabilmesine de imkân sağlanıyor.

Pro Time’dan yardım talep süreci nasıl ilerliyor?

Ağır ticari araç kullanıcısı müşterilerin, lastik kaynaklı arızalar için Prometeon Türkiye’nin dört bir yanındaki iş ortağı olan bayilerine yardım isteğini belirtmesiyle birlikte yol yardım talebi çağrı merkezindeki uzmanlara iletiliyor. Pro Time Çağrı Merkezi, müşterinin ihtiyacına göre hızlıca talebi işleme alıyor. Tüm süreçler, gece ve gündüz fark etmeksizin standart bir fiyat listesi sistemine göre ilerliyor. Çağrı Merkezi, aracın bulunduğu konuma en yakın uzman Pro Time servis sağlayıcısını yönlendiriyor ve sorunu en hızlı şekilde çözerek, aracın güvenli bir şekilde yola devam etmesini sağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz