RENAULT TRUCKS D-MED’E GİDEN YOL KISALSIN DİYE KAMPANYA UZADI

0
1450

Renault Trucks’ın D-MED kamyonları için düzenlediği kampanya, gördüğü ilgi ile Temmuz ayı boyunca uzatıldı. 

Yurtiçi taşımacılık alanına yeni standartlar getiren Renault Trucks D-MED kamyonlar için düzenlenen kampanya, 31 Temmuz 2021 tarihine kadar devam edecek.

Bu özel kampanya ile 250.000 TL’lik kredi kullanımı, 12 aya kadar %0,618 ve 400.000 TL’lik kredi ise 24 aya kadar %1,24 faiz avantajları ile sunuluyor. Bu seçeneklere alternatif olarak Renault Trucks Onaylı Parçalarda geçerli olan 10.000 TL değerinde “Servis Kuponu” da tercih edilebiliyor.

Renault Trucks Türkiye Satış Direktörü Ömer Bursalıoğlu, Mayıs sonunda başlayan Türkiye turu kapsamında hem araçların hem de kampanyanın büyük talep gördüğünü ve ön talepler doğrultusunda kampanyanın uzatıldığını belirtti. Bursalıoğlu; “Renault Trucks D- MED serisi, ağır yük, havaleli yük, şehir içi ve şehirlerarası taşıma ve dağıtım alanlarındaki her türlü beklentiyi en ideal şekilde karşılıyor. Aracımızda segmentinde bir ilk olarak otomatik şanzıman, havalı süspansiyon ve klima gibi birçok özellik standart donanım olarak sunuluyor. İstanbul’dan başlayıp Mersin’de sona erecek Türkiye turumuz sırasında araç kadar kampanyamız da ilgi gördü. Bu nedenle gelen talepler yönünde kampanyamızın 31 Temmuz’a kadar devam etmesi kararını aldık” diye açıkladı.

Stoklarla sınırlı kampanya ve Servis Kuponu ile ilgili detaylı bilgiye, tüm Renault Trucks Yetkili Bayileri’nden ulaşabilirsiniz.

http://www.renault-trucks.com.tr/hizmet-agimiz/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz