Tırsan’dan Ebam Nakliyat’a 22 Treyler Teslimatı

0
402

Türkiye ile Avrupa arası taşımacılığın önde gelen firmalardan Ebam Uluslararası Nakliyat, yatırımda tercihini yine Tırsan’dan yana kullanarak, filosunu 21 adet Tırsan Multi Ride ve 1 adet Talson TGG TAL Tekstil Taşıyıcı treyler ile güçlendirdi.

Tırsan, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği en geniş ürün gamıyla lojistik firmalarının ilk tercihi olmaya devam ediyor.

Türkiye ile Avrupa arası taşımacılık yapan İzmir’in önde gelen firmalarından Ebam Uluslararası Nakliyat, filosuna 21 adet Tırsan Multi Ride, 1 adet Talson TGG Tekstil Taşıyıcıtreyler ekledi. Ebam Uluslararası Nakliyat’ın İzmir tesislerinde gerçekleşen  teslimat  törenine;  Ebam  Uluslararası  Nakliyat  Yönetim  Kurulu  Başkanı  Ahmet Mutlubaş, Filo Müdürü ertan Sağnak ve Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoçkatıldı.

“Tırsan Araçları Filomuz İçin En Doğru Tercih”

Teslimat töreninde açıklamalarda bulunan Ebam Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet  Mutlubaş,  Tırsan  ile  gerçekleştirdikleri  yeni  iş  birliğinden  duydukları  memnuniyeti vurgulayarak,  “Tırsan  araçları,  verimlilik  ve  teknoloji  odaklı  üstün  özelliklerinin  yanı  sıra sağlamlığıyla da filomuz için en doğru tercih. Güçlü servis ağı, kaliteli satış sonrası hizmetleri ve araçların  yüksek ikinci  el  değeri de  Tırsanı  tercih  etmemizin  önemli nedenleri  arasında.  Bu nedenle  filo  yatırımında  tercihimizi  yine  Tırsan’dan  yana  kullandık.  Tırsan  ile  iş  birliğimizin güçlenerek devam edeceğine inanıyoruz” dedi.

 “Tırsan ile Verimli ve Çevreci Taşıma Yapıyoruz”

Ege bölgesi odaklı olarak kurulan Ebam Uluslararası Nakliyat’ın kısa sürede Akdeniz ve Marmara bölgesinde de etkin bir firma haline geldiğini ifade eden Mutlubaş, komple taşımacılığın yanı sıra tüm Avrupa ülkelerine taşıma yaptıklarını belirterek, “Avrupa ülkelerinden parsiyel olarak da hizmet  veriyoruz. Müşteri ihtiyaçlarına göre programlanan Ro-Ro, kara ve ekspres çıkışlarımız haftanın her günü düzenli olarak yapılıyor” açıklamasında bulundu. Araç filoları ile müşterileriler en hızlı ve güvenilir hizmeti sunmanın yanı sıra, çevreyi de koruduklarının altını çizen Mutlubaş, “Tırsan araçlarıile operasyonel verimliliğimizi artırırken,çevreye de katkıda bulunuyoruz” dedi.

Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç da teslimat töreninde bir konuşma yaparak, “Pandemi sonrası normalleşme ile birlikte sosyal mesafe başta olmak üzere COVID-19’a karşı gerekli  tüm  önlemlerimizi  alarak  fiziki  teslimat  törenlerine  devam ediyoruz.  Müşterilerimizin ihtiyaçları  doğrultusunda geliştirdiğimiz  en geniş ürün  gamımızla lojistik firmalarının  öncelikli tercihi olmayı sürdürüyoruz. Ebam Uluslararası Nakliyat ile yeni bir iş birliğine imza atmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride Özellikleri

Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride’ın üst yapısı ve perdeleri Code XL standartlarına ve ADR EXII standartlarına uyumludur. Çatı kaldırma sistemiyle; 2.800, 2.850, 2.900,  2.950ve  3.000  mm’ye  kadar beş seviye sürüş yüksekliklerinde kullanılabilmektedir. Araç, 7.200 kg forklift aks yüküne dayanımlı taban özelliği ile güçlü taban avantajı sunmaktadır. Bunun yanı sıra Multi Ride araçları, 980 –1.100mm arasındaki 5. Teker yüksekliğine sahip farklı çekicilerde de kullanılabilmektedir. Bu özellikler, firma sahiplerine operasyonel esneklik ve buna bağlı olarak tasarruf sağlamaktadır.

Tenteli Perdeli Multi Ride aracı, Tren Yükleme Sistemi opsiyonu sayesinde filo yönetiminde esnekliği artırmak üzere geliştirilmiştir. Bu opsiyon içerisinde, 2 x 2 adet Tren Vinç Bağlantı noktası ile Tren Yükleme için özel tasarlanan dingil hava yastıkları bulunmaktadır. Sistem, “e-f-g-i” vagon tipleri ve P400 tünel tiplerine de uyumludur.Tenteli Perdeli Multi Ride treylerlerin sahip olduğu patentli  K-Fix sistemi, yüklerin en güvenli şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Araç, televre üzerinde bulunan her biri 2,5 ton kapasiteli toplam  236  adet  yük  bağlama  noktası  sayesinde,  500’den  fazla  yükleme  kombinasyonu sunmaktadır. Avrupa’nın en büyük filoları tarafından tercih edilen Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride, şasi ve çelik aksamlarının çinko tri-elektron metoduna göre kataforez (KTL) kaplamalı oluşu sayesinde 10 yıl pas yürümezlik garantisi altındadır.

Talson TGG TAL Tekstil Taşıyıcı Özellikleri

Değerli kargoların taşınmasında gerekli güvenlik özellikleri ile müşterilerine tam emniyet imkanı sunan Talson Kutu, sahip olduğu e-f-g-i tren taşıma özelliği sayesinde intermodal taşımacılıkta da  müşterilerine  avantaj  sağlıyor.  Üzerinde  10  binden  fazla  yüksabitleme  ve  askı  çubuğu kullanımına  uygun  slot  bulunan  patentli  alüminyum  Talfix®  panelleri,  çift  kat  olarak  da kullanılabiliyor. Talson kutu araçlarının yüksek mukavemetli üst yapısı CodeXL standartlarına %100 uyumludur. Talson’un kendinden destekli üstyapısı ve kataforez kaplamalı (KTL) hafif şasisi daha fazla yükleme kapasitesi sağlarken, en zorlu koşullarda dahi sağlamlık ve güvenilirliği ile öne çıkıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz