İnci Holding Başarıyla Yoluna Devam Ediyor

0
872

İnci Holding Yönetim Kurulu Başkanı Neşe Gök, bu yıl ilk kez online olarak gerçekleştirilen “Cevdet İnci Ödülleri ve Nesiller Buluşması”nda üç bin çalışana seslenerek güven verdi. Gök, “Üçüncü nesile geçen yönetimimizle 68 yıllık deneyim, tecrübe ve değerler karmasıyız. 10 şirketimiz, üç bine yakın çalışanımızla ülkemiz için üretiyor, Ege Bölgesi’nden dünyaya hizmet ediyoruz. Büyükbabamın yazdığı başarı hikayesine yeni halkalar eklemek için çalışıyoruz” dedi

 

Türkiye’nin köklü kuruluşlarından İnci Holding, kurucusu Cevdet İnci anısına her yıl geleneksel olarak düzenlediği buluşmayı bu yıl dijital ortama taşıdı. Pandemi nedeniyle 4 Aralık’ta online gerçekleştirilen “Cevdet İnci Ödülleri ve Nesiller Buluşması”nda üç bine yakın çalışan aynı duyguda buluştu. “Nesilden Nesile Güvenle İlerlemek” temasıyla sürdürülebilirliğe de dikkat çeken dijital buluşmaya İnci Holding çalışanlarının aileleri de katıldı. Etkinliğin moderatörlüğünü Sevinç Satıroğlu yaptı.

“Bayrağı gururla taşıyorum”

İlk olarak İnci Holding Yönetim Kurulu Başkanı Neşe Gök çalışanlara seslendi. Cevdet İnci’yi saygı ve özlemle andığını belirten Gök, “Rahmetli dedemin inşa ettiği holdingimiz 68 yaşında… Onun hepimize yön veren, güç katan, anlam yükleyen vizyonuyla bugünlere kadar ulaştık. Üçüncü nesile geçen yönetimimizle 68 yıllık deneyim, tecrübe ve değerler karmasıyız. İnci Holding’de bayrağı üçüncü kuşak olarak taşımanın gururunu yaşıyorum. 10 şirketimiz, üç bine yakın çalışanımızla ülkemiz için üretiyor, Ege Bölgesi’nden dünyaya hizmet ediyoruz. Büyükbabamın yazdığı başarı hikayesine yeni halkalar eklemek için çalışıyoruz. Türkiye’nin İnci’si olarak yapacak daha çok şeyimiz olduğunu da biliyoruz. Otomotiv sektöründe kalitesi dünyaca teyit edilmiş çok büyük bir markayız. Manisa’daki fabrikalarımızda üretilen markalarımız, dünya devi firmaların tercihi ve tüm bunlarla gurur duyuyoruz” dedi.

“Geleceğe yatırım yapıyoruz”

Gök’ün ardından geleceğe dair güven veren bir konuşma yapan İnci Holding CEO’su Zeki Şafak Ozan, “68 yıllık İnci Holdingimiz ortak bir mirası, kültürü sizlerin değerli katkıları ve emekleriyle birlikte geleceğe taşıyor, güven ve kararlılıkla yoluna devam ediyor. Bugün geldiğimiz noktada grubumuz 10 şirketimiz, üç bin çalışanımız ve sektöründe dünya devi kuruluşlarla olan ortaklıklarıyla sadece bizlere gurur vermiyor, aynı zamanda ana faaliyet alanlarımızın hepsinde Türkiye’mizin en önde gelen kuruluşları arasında yer alarak ülkemizin gelişimine de önemli bir katkı sağlıyor.

Bugün toplam üretimimizin yüzde 70’ini dünyanın 100’den fazla ülkesine ihraç ediyoruz. Ürettiğimiz akü ve jantlar milyonlarca aracın tekerleğini döndürüyor, birçok zincir otelde bizim otel ekipmanlarımız yer alıyor ve dünyanın birçok noktasına lojistik hizmet sağlıyoruz. Bir yandan ana faaliyet alanlarımızda yaptığımız yatırımlar ve planladığımız teknolojik atılımlarla kendimizi geleceğe hazırlarken, bir diğer yandan da sürekli değişimin, gelişimin ve teknolojik dönüşümün olduğu dünyamızda yönümüzü vizyonumuzda da belirttiğimiz gibi geleceğin iş alanlarına çeviriyoruz. Grup portföyümüzü yeni nesillere daha da güçlenerek devredebilmek üzere geleceğin iş alanlarına yapacağımız yatırımlar ve uluslararası yatırımlarımız artarak devam edecek. Biliyoruz ki; bugün geleceğin teknolojilerine attığımız her adım, bizim yarın da var olmamızı sağlayacak” ifadelerini kullandı.

İnci Holding’in Toplumsal Mesajı belirlendi

Dijital etkinlikte yazar Sunay Akın da “Nesilden Nesile Güvenle İlerlemek” başlıklı bir konuşma yaptı. Akın’ın konuşmasının ardından “Cevdet İnci Teşvik Ödülleri”, “Toplumsal Mesaj Ödülleri”, “İç Denetim Ödülleri” ve “İSG Ödülü” takdim edildi. 2020 yılında yaptıkları çalışmalarla kuruma katkı sağlayan ve ödüle layık görülen proje ve süreç sahipleri tebrik edildi. İnci Holding’in tüm çalışanlarının oylarıyla seçilen “Nesil” temalı 2021 Toplumsal Mesajı, “Nesilden nesile gelişiyor, geleceğe güvenle ilerliyoruz” oldu. Ödül töreni aralarında ise İnci Ailesi ve İnci Holding iştiraklerinin yöneticilerinin “Geçmişten Geleceğe” adı verilen video röportaj serileri ilk kez izleyiciler ile buluştu. İnci Holding iştiraklerinin deneyimleri ve geleceğe dair açıklamalarının yer aldığı “Geçmişten Geleceğe” röportaj serilerinin uzun versiyonları İnci Holding YouTube kanalında yayınlanacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz