Alışan Lojistik “mutluluk” taşıyor

0
1140

 Lojistik, sigortacılık ve inşaat sektörlerinde faaliyet gösteren Türkiye’nin lider firmalarından Alışan Grup, kuruluşundan bu yana destek sunduğu eğitim projelerine aralıksız devam ediyor. “Alışan Mutluluk Taşıyor” sloganı ile doğu illerimizi hedef alarak iki yıl önce başlatılan projenin bu yılki etabı Ardahan Valiliği’nin işbirliği ile gerçekleşti.

alisan-lojistik-mutluluk3.jpgArdahan’ın köy okullarında okuyan öğrenciler, Ardahan Valiliği aracılığı ile Alışan Grup Genel Müdürlük çalışanlarına yeni yıl mektuplarını ilettiler. Alışan çalışanları ise mektuplarda yer alan dileklerin gerçekleşmesi için yola çıktı. Çamlıçatak Köyü Şehit Er Gökhan Özdemir İlkokulu ve Ölçek Köyü Ortaokulu’nda uygulanan proje kapsamında öğrencilerle buluşan Alışan Grup ailesi, kitaplardan kırtasiye malzemelerine, kıyafetten bisiklete ve oyuncaklara kadar öğrencilerin birçok hediye dileğini gerçekleştirdi.

Ardahan Valisi Sayın Hüseyin Öner’in katkıları ve Ardahan İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Erhan Bulut’un katılımıyla gerçekleşen törende konuşan Alışan Grup İcra Kurulu Üyesi Ayhan Özekin, “Alışan ailesi olarak ‘Alışan Mutluluk Taşıyor’ sloganı ile Doğu illerimizi hedef alarak başlattığımız projemizin ikinci yılında Ardahanlı öğrencilerimizle olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Onların yeni yıl coşkusuna bir nebze de olsa katkıda bulunabildiysek ne mutlu bize. Çocuklarımız bizlerin yarınları. Hayallerine, sevinçlerine ortak olmak hepimiz için tarifsiz bir duygu. Öğrencilerimizin yeni yıl dileklerini gerçekleştirmiş olmaktan dolayı oldukça mutluyuz. Gözlerindeki sevinç, bize her yıl bu projeyi tekrar yaşatabilmek için güç veriyor. Bizler bu yolda ilerlemeye devam edeceğiz. Heyecanımıza ortak olan, projemize gönülden destek sunan tüm çalışanlarımıza ve Ardahan Valisi Sayın Hüseyin Öner’e sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz