Aras Kargo ’dan Huzurevlerine Bayram Ziyareti

0
659

Aras Kargo, bayramda büyüklerimizin yüzünü güldüren sürprizler taşıyarak onların bayram coşkusuna ortak oldu. Şirket yöneticileri, pandemi kapsamında alınan önlemlere dikkat ederek, Darülaceze Başkanlığı. Antalya, Bursa ve Samsun illerindeki huzurevi sakinlerini ziyaret etti ve sosyal medya takipçilerinin tebrik mesajları ile birlikte sürpriz bayram hediyelerini ulaştırdı.

Türkiye’nin öncü ve yenilikçi kargo firması Aras Kargo, pandemi koşullarında bayram ruhunu yaşatan bir sosyal medya çalışması gerçekleştirdi. Aras Kargo, sosyal medya hesapları üzerinden topladığı mesajları hediye kutularına küçük sürprizlerle birlikte yerleştirerek büyüklerimize taşıdı. Ramazan ayında pandemi nedeniyle sevdiklerinden uzakta kalan huzurevi sakinlerinin bayramını kutladı. Darülaceze Başkanlığı başta olmak üzere Antalya. Bursa ve Samsun illerindeki huzurevlerini  ziyaret ederek yaklaşık 1000 adet bayram hediyesini büyüklerimize ulaştırdı.

“BÜYÜKLERİMİZE SEVGİ DOLU NOTLAR TAŞIDIK”

Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Aras Kargo Genel Müdürü Utku Ayyarkın, “Pandemi nedeniyle sosyal anlamda zor zamanlardan geçiyoruz. Birbirimize her zamankinden daha fazla destek olmamız lazım. Bu bayram pandemi kapsamında alınan önlemler nedeniyle el öpmeye gidemiyoruz. Ama büyüklerimiz için küçük bir sürpriz yapmak istedik.

Huzurevlerinde ikamet eden büyüklerimizi ziyaret ederek onlara tüm toplumun sevgisini yansıtan bayram hediyelerini ve kutlama mesajlarını teslim ettik.” dedi.

Ayyarkın, “Farklı illerdeki huzurevlerini de ziyaret etmek ve oradalardaki büyüklerimiz ile bayramlaşmak istedik ancak kısıtlamalar var. İzin alabildiğimiz şehirlerdeki huzurevlerini ziyaret ettik ve hediyelerimizi ulaştırdık. Büyüklerimizin sağlığı için salgına karşı alınan önlemlere dikkat ediyoruz. Kurum olarak özel izin aldık ve tedbirlere uyarak huzurevi ziyaretlerimizi gerçekleştik. Öte yandan sosyal medya üzerinden bu ziyaretlerimiz için çok sayıda mesaj aldık. Sosyal medyadaki takipçilerimizin bayram mesajlarını da büyüklerimize ulaştırdık. Temsil ettiğimiz değerler çerçevesinde insan. Çevre ve toplumsal faydayı odağa alan bir iş yapma kültürümüz var. Sürdürülebilir refah sadece ekonomiye değil beraberinde insana ve topluma yatırımla mümkün olabilir.

Gelecek nesillere örnek olmak ve daha yaşanabilir bir dünya bırakmak en büyük gayemiz. Özellikle kamu yararı adına hayata geçirdiğimiz projelerimizde bizimle birlikte hareket eden tüm çalışma arkadaşlarımıza. Bize destek olan diğer paydaşlarımıza ve güzel mesajlarıyla katılan herkese teşekkür ediyorum. Bu vesileyle hem huzurevlerindeki büyüklerimiz, çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Mesajlarıyla sürprizimize katılanların ve tüm paydaşlarımızın Ramazan Bayramı’nı kutluyorum” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz