Aytemiz Vaay ve arabam.com’dan seyahat öncesi araç bakımında 750 TL indirim fırsatı

0
863

Aytemiz ve arabam.com, yaz seyahatleri için yola çıkmadan önce araç bakımı yaptırmanın önemini hatırlatan bir iş birliğine imza attı. Aytemiz Vaay üyeleri, arabam.com’un mobil uygulamasında Garaj bölümü üzerinden alacakları periyodik bakım randevuları için anında 750 TL indirim kazanıyor!

Akaryakıt sektöründe şaşırtan hizmetleri ile fark yaratan Aytemiz, Kurban Bayramı ve yaz tatili yolculukları öncesinde Aytemiz Vaay üyelerine avantaj sağlayan bir kampanya daha hazırladı. Kampanya kapsamında, Türkiye’nin otomobil dikeyinde ilk online ilan platformu arabam.com’un, araç sahiplerine özel farklı hizmetler sunan Garaj sekmesinden alınacak periyodik bakımlarda anında 750 TL indirim sağlanıyor. Güvenli yolculuk için araç bakımlarının aksatılmamasına dikkat çeken kampanya, 30 Haziran 2024 tarihine kadar geçerli olacak.

Kampanya kapsamında 750 TL indirime ek peşin fiyatına 6 taksit seçeneği de sunuluyor. Aytemiz Vaay kullanıcılarının kampanyadan yararlanmak için öncelikle arabam.com mobil uygulamasını indirerek üyelik işlemlerini tamamlamaları gerekiyor. arabam.com uygulamasında Garaj bölümüne geçiş yapıldıktan sonra buraya araç bilgileri kaydediliyor. Devamında “Servis / Bakım” hizmeti seçilip, periyodik bakım hizmeti alınacak nokta ve hizmet tarihi belirleniyor. Ödeme işlemi tamamlanmadan önce “İndirim Kodu” bölümüne “VAAY750” yazılarak işlem indirimli olarak tamamlanıyor.

Kampanyaya ilişkin detaylı bilgiye Aytemiz Vaay uygulaması üzerinden, https://www.aytemiz.com.tr’den veya arabam.com mobil uygulamasından erişilebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz