Cevat Logistics’e  61 Araçlık MAN Siparişinin İlk Teslimatı Yapıldı

0
616

Türkiye’nin en büyük uluslararası karayolu taşıma filolarından biri  olan Cevat Logistics, araç filosunu yeni MAN araçları ile  güçlendirmeye devam ediyor. Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışıyla  müşterilerine açık, şeffaf ve hızlı çözümler üreten Cevat Logistics, yeni araç yatırımı kapsamında filosuna 61 adet MAN katma kararı aldı. 

Firma, dev satın alma paketinin ilk grubu olan 10 adet MAN TGX 18.510 BLS 4×2, GX kabinli çekiciyi törenle teslim aldı.

 

İleri teknoloji, dayanıklılık, performans ve yüksek yakıt tasarrufuna sahip üstün nitelikli araçlarının yanı sıra satış sonrası hizmetleri ile müşterilerinin güvenilir çözüm ortağı olan MAN, geniş ürün yelpazesiyle pazarda fark yaratmaya devam ediyor. Sunduğu avantajlar ve sağladığı ayrıcalıklarla birçok sektörün gözdesi olan MAN kamyon ve çekicileri, yeni araç yatırımlarında da başı çekiyor.

 

MAN’ın yol arkadaşlığına duyduğu güvenle filosunu yeni MAN araçları ile güçlendiren son firma ise, yarım asrı aşan köklü geçmişiyle sektörün öncü firması Cevat Logistics oldu. Avrupa’dan Asya’ya yapılan taşımalarda lider konumda bulunan Cevat Logistics, 61 adetlik yeni araç yatırımında da yine MAN’ı tercih etti. Firma, dev satın alma paketinin ilk kısmı olan göz alıcı lansman rengi 10 adet MAN TGX 18.510 BLS 4×2, GX kabinli çekiciyi törenle teslim aldı.

 

Ankara Akyurt’taki MAN Tesislerinde düzenlenen teslimat törenine, Cevat Logistics Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. Niyazi İlhan ve Ankara Şube Müdürü Seyhan Uğur Gürbüz ile MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Karadeniz Bölge Satış Koordinatörü Ersoy Öksüz katıldı.

 

“Avrupa’nın en uç noktasından Hazar Denizi’ne kadar taşıma hizmeti veriyoruz”

 

Konuşmasında; Yönetim Kurulu Başkanları Cevat İlhan önderliğinde kaydettikleri istikrarlı büyüme ile Türkiye’nin en büyük uluslararası karayolu taşıma filolarından birine sahip olduklarını vurgulayan Dr. Niyazi İlhan, “Avrupa ve Asya arasında gerçekleştirilen karayolu taşımalarında lider Türk lojistik şirketi olarak, çok geniş bir coğrafyada operasyonlarımız sürüyor. Avrupa kıtasının en uç noktasından Asya’da Hazar Denizi’ne kadar taşıma hizmeti veriyoruz. Bu hizmetimizi de müşterilerimizin talepleri ile doğru orantılı olarak tamamı özmalımız olan 170 aracımızla sağlıyoruz. Uluslararası karayolu taşımacılığında göstermiş olduğumuz istikrar ve başarıyı depolama ve yurt içi dağıtım alanında da gerçekleştirme konusunda hedeflerimiz var. Bu sebeple Ankara’da yirmi 25.000 metrekare kapalı depolama tesisini 2021 başı itibariyle hizmete aldık. Trabzon ve Gebze’de depo projelerimiz için inşaat çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

 

“Cevat Logistics ile olan uzun soluklu iş birliğimize yeni bir halka ekledik”

 

MAN Karadeniz Bölge Satış Koordinatörü Ersoy Öksüz ise, şunları söyledi: “MAN olarak, her ihtiyaca ideal çözümler sunan zengin donanım ve model çeşitliliğimizin yanında satış ve satış sonrası hizmetlerimizle daima müşterilerimizin yanında oluyoruz. Gerek araçlarımızın üstün nitelikleri gerekse sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışı da bizi pazarda tercih sebebi yapıyor. Cevat Logistics de markamızın araç ve hizmet kalitesine güvenen sektörün önde gelen firmalarından bir tanesidir. Kendileri ile uzun soluklu güvene dayalı bir iş birliğimiz var. Bu iş birliğimiz her yıl daha da artarak devam ediyor. Bugün de buna yeni bir halka eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu kapsamda 61 araçlık dev bir yatırımın ilk grubu olan 10 adet MAN çekicinin teslimatını gerçekleştirdik. Yeni araçlarımızın Cevat Logistics’e hayır olmasını diliyorum.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz