DAF Karadeniz bölge müdürü Hopa TSO’daydı

0
1877

DAF Trucks Doğu Karadeniz Bölge Bayii Reisoğlu firmasının sahibi Önder Reis ve Satış Danışmanı Ahmet Korkmaz Hopa TSO’yu ziyaret etti.

DAF Doğu Karadeniz Bölge Bayii Reisoğlu Truck Trabzon firmasının Önder Reis ve Satış Danışmanı Ahmet Korkmaz, Hopa’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi Hopa TSO’yu ziyaret ederek Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Akyürek, Meclis Başkanı Gökhan Bıyıklı, Yönetim Kurulu Üyesi ve DAF Hopa Yetkili servis sahibi Muhammet Uzunkaya, Meclis Üyesi Tayfun Yazıcı ve Yener Balkaya ile bir araya geldiler.

Karadeniz bölge ekonomisi ve özellikle nakliye sektörünün durumu hakkında yapılan sohbette Covid19 Pandemisi nin sektöre etkileri hakkında fikir alışverişi gerçekleştirildi. Firma sahibi Önder Reis DAF Bayiliği hakkında Başkan Akyürek’ e bilgi verdi. Başkan Akyürek misafirlerine ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

DAF Doğu Karadeniz Bölge Bayii Reisoğlu Truck Trabzon firmasının Önder Reis, DAF markasının kalite ve konforu hakkında bilgiler vererek “DAF’ta standart olarak sunulan gelişmiş özellikler yalnızca sürücü ve yol’daki diğer kullanıcılar için en yüksek güvenliği sağlamakla kalmadığını, aynı zamanda aracın çok yönlülüğüne, yakıt verimliliğine ve konforu da katıda bulunmaktadır. DAF 92 yıldır Dünya yollarındadır. DAF’ın 21. Yüzyılda faaliyetlerini dünya çapında yaymaya devam etmektedir. Sınıf lideri kamyonları Hollanda, Belçika, Birleşik krallık ve Brezilya’da üretilen DAF’ın ürünleri, beş kıtada 1.100 Bağımsız Bayii tarafından satılmaktadır.

Mükemmel ekibiyle DAF, Dünya çapında başarılı bir şekilde büyümeye devam edecek konumdadır” dedi

Hopa TSO Başkanı Osman Akyürek ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Firma sahibi Ömer Resioğlu ve Satış Danışmanı Ahmet Korkmaz’a teşekkür ederek “Hopa’da Yönetim Kurulu Üyemiz sayın Muhammet Uzunkaya dostumuz ’da sizin yetkili servisiniz zaten. DAF’ın bu gelişimi ve yaygın servis ağı hem sektöre önemli kolaylık verirken, yarattığı istihdam ile de Ülkemiz ekonomisine ciddi katkı sunmaktadır. Ziyaretiniz için tekrar teşekkür ediyorum ”diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz