Dieci, Teleskopik yükleyicilerinde leasing kampanyası

0
1047

Dünyanın lider teleskopik yükleyici markalarından Dieci, yıl sonuna özel avantajlı bir leasing kampanyası başlattı. 31 Aralık’a kadar geçerli kampanya kapsamında Dieci’nin zamandan ve işçilikten kazandıran teleskopik yükleyicisi Icarus 40.17, %20 Euro ödemeli peşinat ve sıfır faizli 24-36 ay arası vade seçenekleriyle sunuluyor.

Türkiye distribütörlüğünü Temsa İş Makinaları’nın yürüttüğü İtalya merkezli teleskopik yükleyici markası Dieci, müşterilerinin çözüm ortağı olma yaklaşımıyla bütçeleri rahatlatacak bir leasing kampanyası hayata geçirdi. Kampanya ile Dieci’nin ağır koşullarda yoğun kullanıma karşı dayanıklılığıyla öne çıkan, zaman ve işgücü tasarruflu Icarus 40.17 teleskopik yükleyiciler %20 Euro peşinat ile 24 ay veya 36 ay sıfır faizle ödeme fırsatı ile sunuluyor. Kampanya 31 Aralık 2020 tarihinde sona eriyor.

İnşaatlarda verimliliği artıran teleskopik yükleyici

Dieci’nin Icarus 40.17 modeli, gücü, dayanıklılığı ve kaldırma yüksekliğiyle özellikle inşaat ve endüstriyel taşımacılığın olduğu alanlarda tercih ediliyor. 125 beygirlik nominal güç sağlayan Fiat motoru ve tozun motora girmesini engelleyen kaput dizaynıyla tozlu ve zor koşullarda etkin performans gösteriyor. 4 tona varan yükleri kolaylıkla taşıyabilen modelin ataşmanları da kolaylıkla ve hızlıca değiştirilebiliyor, yüksek manevra kabiliyeti ile 4.4 metre yarıçapta dönebiliyor. Değişken kapasiteli hidrostatik tahrik sistemi sayesinde ise 2.5 tona kadar olan yükleri 16.9 metre yüksekteki bir noktaya hassas ve güvenli bir şekilde çıkarabiliyor.

Güçlü ses yalıtımı, klimalı ve otomatik süspansiyonlu koltuklara sahip kabini ile operatörün dış koşullardan olumsuz etkilenmesi önlenerek konforlu bir çalışma alanı sunuyor, böylece operatör verimliliğini de artırıyor.

Dieci’nin inşaat alanlarının gözdesi Icarus 40.17 için geçerli olan bu avantajlı kampanyasından faydalanmak isteyenler detaylı bilgiye https:// www.dieci.com.tr/Dieci-Icarus-40.17/index.html  adresinden erişebilirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz