Hödlmayr Türkiye sonbahara İhtiyatlı Bir İyimserlikle Başlıyor

0
406

Otomotiv endüstrisi, koronavirüs pandemisinin neden olduğu dramatik aylardan sonra yavaş yavaş toparlanmaya başlıyor. Ümraniye’de bulunan Hödlmayr iştiraki Hödlmayr Nakliyat ve Ticaret Ltd. Şirketi de sonbahara ihtiyatlı bir iyimserlikle bakıyor. Otomotiv uzmanları, araç lojistiği ana faaliyet alanına odaklanmaya devam ediyor.

 Hödlmayr Nakliyat ve Ticaret Ltd. Genel Müdürü Hande Çarıkcı; “İşveren olarak biz de, istihdam koruma programına başvurduk ve 65 çalışanımızın kaydını yaptık. Bu destek Ağustos 2020 itibarıyla büyük ölçüde sonra erdi. Bunun dışında, çalışanlarımızın çoğuyla uzaktan çalışma düzenine geçtik ve şirket içinde tavsiye edilen bütün virüs tedbirlerini uyguladık.

Dışarıdan gelen ziyaretçilerle ilgili kurallar da açık bir biçimde düzenlendi. İlgili herkes için mümkün olan en iyi koruma önceliğimizdir ve öyle kalacaktır.” şeklinde son ayları özetliyor ve “Bu yıl için en önemli hedefimiz, çıktığımız yola başarıyla devam etmek. Son birkaç yılda pazarda iyi bir itibar elde ettik ve bütünsel konseptlerimiz ve sunduğumuz yüksek kalite sayesinde bunu perçinledik. Bu iddiamızı sürdürmeye devam etmek istiyoruz” diyerek sözlerini tamamlıyor.

Hödlmayr Nakliyat ve Ticaret Ltd. Şirketi

Hödlmayr Nakliyat ve Ticaret Ltd. Şirketi 65 kişilik ekibi ve 42’nin üzerinde özel nakliye aracıyla hizmet vermektedir. Hödlmayr iştirakinin cirosu yaklaşık 6 milyon Avro’dur (2019).

Hödlmayr International AG

Hödlmayr International AG, merkezi Avusturya’nın Schwertberg şehrinde bulunan ve ana faaliyet alanı araç lojistiği olan uluslararası bir aile şirketidir. Şirketimiz, araçların fabrika veya giriş limanından teslim alınmasından, araç satıcılarına veya filo sahiplerine teslim edilmesine kadar tüm tedarik zincirinde uzmanlaşmıştır. Yılda yaklaşık 1.75 milyon araç taşınmaktadır. Hödlmayr International AG ve 16 ülkedeki iştirakleri 2.000 kişiyi istihdam etmektedir. Grup toplamda, 800′ ün üzerinde özel araç taşıyıcısına, 15 blok tren sistemine ve yaklaşık 55.000 araç kapasiteli bir depolama alanına sahiptir. Şirketin cirosu geçtiğimiz yılda 300 milyon Avro’ya ulaşmıştır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz