Lojistikçiler Şenliğe Hazırlanıyor

0
1088

Hayatın normale dönüşü yolunda katkısı büyük olan lojistikçiler şenliğe hazırlanıyor. “Çok bekledik, artık zamanı geldi ve ‘haydi fuara’ diyoruz.

Eko Fuarcılık Fuarlar Müdürü Altınay Bekar; “Tüm taşımacılık ve lojistik paydaşlarını 10-12 Kasım 2021 günlerinde, lojistikçilerin adeta kutsanacağı bir şenlik olarak kurguladığımız 14’üncü ‘Uluslararası Transport Lojistik Fuarı logitrans’a katılmaya davet ediyoruz,” şeklinde konuştu.

logitrans’ın lokomotifi durumunda olan Turkish Cargo, Ekol Lojistik, Arkas Lojistik, DFDS, Omsan Lojistik, Sarp Intermodal, Yeşilyurt Limanı, Ulusoy Denizyolları, Soft İş Çözümleri gibi pek çok katılımcının yerlerini koruduğunu, yabancı katılımcı ve pavilyonların da yerini almış olduğunu belirten Altınay Bekar, yaptığı açıklamada; “Bu şenliğin dışında kalmayarak, dünyanın en büyük tedarik zinciri satın alıcılarının gözü önünde olabilirsiniz,” iddiasında bulundu. Altınay Bekar şunları söyledi: “Türkiye, dünya tedarik zincirinde giderek önemi artan bir ülke. Bölgenin en büyük taşımacılık ve lojistik fuarı olan logitrans bu anlamda stratejik bir öneme sahip. Bu nedenledir ki ülkemizin önemli taşımacılık ve lojistik şirketleri logitrans Fuarı’na katılmaya büyük özen gösteriyor. Zaten dünyanın önemli lojistik ve tedarik zinciri satın almacılarının fuarımızı yoğun bir şekilde ziyaret etmelerinin nedeni de aradıkları lojistik hizmet sunucularına ulaşabileceklerini bilmeleridir.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz