Çöp toplama için 14 adet tamamen elektrikli DAF

0
492

Cure Waste Management, tamamen elektrikli 7 DAF CF Electric çöp toplama kamyonunu teslim aldı. Tam elektrikli VDL yan yükleyicilerle donatılmış sessiz ve sıfır emisyonlu 6×2 araçlar; Eindhoven, Valkenswaard ve Geldrop-Mierlo bölgelerinde ev çöplerinin toplanması için kullanılacaktır.

Cure Waste Management; Eindhoven, Geldrop-Mierlo ve Valkenswaard’daki yerel yetkililerin dahil olduğu ortak bir girişimdir. Şirket; genel atık, kağıt, plastik, cam ve organik atık dahil olmak üzere yaklaşık 150.000 haneden çöp toplar. Cure Waste Management ayrıca Eindhoven bölgesinde dört geri dönüşüm merkezi işletmektedir.

Ek 7 adet elektrikli DAF yolda
Yeni teslim edilen araçlar, atık konteynerlerinin CF Electric’in kasasına sessiz ve tamamen otomatik olarak boşaltılmasını sağlayan elektrikli bir VDL yan yükleyici ile donatılmıştır. Cure Waste Management, yakında altı tanesi tamamen elektrikli arka yükleyiciyle donatılmış ek 7 adet DAF CF Electric kamyonu teslim alacaktır. Yedinci kamyon, hem yüzey hem de yeraltı atık konteynerlerini temizlemek için bir temizleme sistemi ile donatılacaktır.

Sürdürülebilirlik hedefi
Cure Waste Management Genel Müdürü Frans van Strijp, “Mümkün olduğu kadar sürdürülebilir bir şekilde çalışmaya özen gösteriyoruz ve tamamen elektrikli CF Elektrikli kamyonlardan oluşan bu seri bu hedefe harika bir şekilde uyum sağlıyor. Kamyonlar, çöplerin sessiz ve sıfır emisyonlu bir şekilde toplanmasını sağlar. Bu da Eindhoven, Valkenswaard ve Geldrop-Mierlo’da yaşayanlar için harika bir haber. Yepyeni şarj istasyonumuz aynı anda birden fazla aracı hızla şarj etmemizi sağlıyor.” diyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz