İkinci El Araç Ekspertiz Firmalarından Şube Atakları

0
1572

 İkinci el araç piyasasında, pandemi süresince artan talebi karşılamak amacıyla, yönetmeliğin esaslarını yerine getiren kurumsal firmaların yatırımları son hızla devam ediyor.

 

Covid-19 pandemi sonrasında otomotiv sektöründe tedarik zinciri ve lojistik yönetimindeki yaşanan problem ve aksaklıklar doğrultusunda insanlar ikinci el araç piyasasına yöneliyor. Pandeminin getirmiş olduğu toplu yaşam alanlarındaki kısıtlamalar nedeniyle birçok insan kişisel araç kullanımı tercih ediyor. Artan ikinci el araç ticaretinde güven ortamını sağlamlaştıran oto ekspertiz firmalarının önemi her geçen gün artıyor. İlginin yoğunlaşması sebebiyle ikinci el araç ekspertiz firmaları şubeleşme ağını genişletmeye devam ediyor.

İkinci el araç ekspertiz sektöründe güven, tarafsızlık ve en önemlisi müşteri memnuniyeti kavramlarıyla kendinden söz ettiren TÜV SÜD D-Expert, Sancaktepe şubesinde kurumsal ve perakende talep artışına daha hızlı cevap verebilmek ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak adına alanını genişleterek yeni yerinde hizmet vermeye devam ediyor. Birçok kurumsal markanın tercihi olan TÜV SÜD D-Expert, Sancaktepe ’deki yeni yerinde son teknoloji ekipmanlar ve profesyonel ekibiyle kesintisiz olarak ikinci el araç ekspertizinde güven ortamı yaratmaya devam ediyor.

TÜV SÜD D-Expert Genel Müdür Yardımcısı Ozan Ayözger
TÜV SÜD D-Expert Genel Müdür Yardımcısı Ozan Ayözger

    TÜV SÜD D-Expert’ in Genel Müdür Yardımcısı Ozan Ayözger ‘’ Yeni ortaya çıkan ve büyüme potansiyeli olan tüm sektörlerde olduğu gibi ikinci el araç ekspertiz sektöründe de birçok küçük ve büyük ölçekli firma hizmet veriyor.

TÜV SÜD D-Expert ailesi olarak biz de 2021 yılında da şubeleşme yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Son dönemlerde yaşanan yoğunlukla birlikte müşterilerin güvenebilecekleri firmalara olan ihtiyacı her geçen gün daha çok artıyor. Otomobil sektöründe geçmişi ve tecrübesi olmadan ikinci el araç ekspertiz hizmeti veren firmalarda, tüketicilerin karşılaşabilecekleri hata oranının yüksekliği nedeniyle müşteriler TSE’den Hizmet Yeterlilik Belgesi almış kurumsal firmalardan hizmet almayı tercih ediyor. TÜV SÜD D- Expert olarak hem alıcılara hem de satıcılara sunduğumuz kaliteli, bağımsız ve güvenilir ekspertiz hizmetini Sancaktepe’deki yeni şubemizde de müşterilerimizle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz ‘’ dedi.

İkinci el otomobil ticareti, sektörün hem rakamsal hem de işlevsel konular bakımından büyük bölümünü kapsıyor. Ekspertiz zorunluluğuyla başlayan yeni dönemde, ekspertiz merkezleri otomotiv sektörünün tamamlayıcı unsuru olmaya devam ederken firmaların yatırım ve şubeleşme çabaları hızla devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz