Kristal Elma’dan Petrol Ofisi’ne 3 Ödül Birden

0
1418

Reklamcılar Derneği tarafından bu yıl 33’üncüsü düzenlenen Kristal Elma Yarışması’nın kazananları belli oldu. Reklam yaratıcıları, ajanslar, reklam verenler başta olmak üzere sektörün tüm paydaşlarını bir araya getiren ve Türkiye’nin en prestijli yaratıcılık ve pazarlama yarışmasının kazananları, 18 Aralık’ta düzenlenen bir törenle ödüllerini aldı.

Türkiye’de faaliyet gösterdiği her alanda zirvede yer alan, getirdiği yenilikler ve gerçekleştirdiği ilklerle sektörüne öncülük eden Petrol Ofisi, yaratıcılığın ödüllendirildiği bu önemli yarışmada 3 ödül birden alarak, dikkatleri üzerine topladı.

‘Petrol Ofisi Saygı Stadyumu’ farklı kategorilerde 2 ödül birden aldı

petrol-ofisi-kristal-elma-2021.jpgPetrol Ofisi, Türkiye futbol öz kaynak sisteminin 1 numaralı kulübü Altınordu ile 2017 yılında başlattığı ‘Yol Arkadaşlığı’ projesi çerçevesinde geliştirdiği oyun kutusu ‘Petrol Ofisi Saygı Stadyumu’, Kristal Elma’da 2 ödüle layık görüldü. ‘Tasarım – Oyun’ kategorisinde Kristal Elma ödülünü alan ‘Petrol Ofisi Saygı Stadyumu’, aynı zamanda ‘Tasarım – Ambalaj Tasarımı’ kategorisinde de Gümüş Ödül’ün sahibi oldu. ‘Petrol Ofisi Saygı Stadyumu’ dışarıdan bir kutu gibi görünse de açıldığında bir stada dönüşüyor. Kutunun içindeki Petrol Ofisi ve Altınordu logolu paralarla statta çocukluğumuzda oynadığımız Tik Tak futbol oyunu oynanıyor.

Petrol Ofisi ayrıca motor yağlarındaki seçkin markası Maximus sponsorluğunda hayat bulan ‘Selim Yuhay ile Yollardaki İkinci Evim’ TV programı da Kristal Elma’da kürsüye çıktı. Yolların kahramanları tır ve kamyon şoförlerinin yaşam alanları olan araç kabinlerinin yenilendiği program prestijli yarışmanın ‘Medya – Ürün – Hizmet’ kategorisinde Gümüş Ödül’e layık görüldü.

“Yılı, ödüllerle uğurlamanın mutluluğunu yaşıyoruz”

Liderlik misyonu ile Petrol Ofisi’nin her alanda sektöründe örnek ve öncü projelere imza attığını vurgulayan Petrol Ofisi CMO’su Sinan Seha Türkseven, “Bu topraklarda doğmuş Türkiye’nin en önemli markalarından biri olarak, sadece ürün ve hizmetlerimiz ile değil, aynı zamanda ülkemizin yarınlarına katkı sunacak projelere destek olmayı da önemli bir görev olarak görüyoruz. Altınordu ile 4 yıldan beri başarılı bir şekilde yürüttüğümüz yol arkadaşlığımız da bunun önemli bir örneğini oluşturuyor. Türkiye’de sporun geleceğine katkı sunmak adına yürüttüğümüz bu iş birliği çerçevesinde geliştirdiğimiz oyun ‘Petrol Ofisi Saygı Stadyumu’nun, böylesine prestijli bir platformdan biri Kristal Elma olmak üzere 2 ödül birden alması, bizler için büyük bir anlam ifade ediyor.

Yine sadece ürün sattığımız bir müşteri olarak değil de önemli bir iş ortağı olarak gördüğümüz tır ve kamyon şoförlerine yönelik hayata geçirdiğimiz ‘Selim Yuhay ile Yollardaki İkinci Evim’ projesinin de böylesine önemli bir organizasyonda ödüle layık görülmesi, yaptığımız işin değerini ortaya koyuyor. Ekranların sevilen ismi Selim Yuhay ile bundan sonra da yolların kahramanlarının hayatlarına dokunmaya ve onlara destek olmaya devam edeceğiz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz