LOGİTRANS Lojistik, 150. TIRSAN Aracını Teslim Aldı

0
1248

   Treyler sektörünün güvenilir lideri Tırsan, salgına karşı gerekli tüm önlemleri alarak fiziki teslimat törenlerine aralıksız devam ediyor. Uluslararası taşımacılığın önde gelen firmalardan Logitrans Lojistik A.Ş. araç yatırımında tercihini yine Tırsan’dan yana kullanarak, filosuna 25 adet Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride treyler ekledi. Son teslimat ile birlikte firmanın filosundaki Tırsan araç sayısı 150’ye ulaştı.

Güvenilir lider Tırsan, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği en geniş ürün gamıyla lojistik firmalarının ilk tercihi olmaya devam ediyor. Logitrans Lojistik’in Tuzla’daki garajında yapılan teslimat törenine;  Logitrans Lojistik A.Ş. Araç Bakım ve Garaj Sorumlusu Ali İncekaş ve Tırsan Treyler Satış Yöneticisi Recep Öndal Demirci katıldı.

Güvenilir Ürün ve Hizmetleri İle Tek Tercihimiz Tırsan

Teslimat töreninde açıklamalarda bulunan Logitrans Lojistik A.Ş. Araç Bakım ve Garaj Sorumlusu Ali İncekaş, “Firma olarak kurulduğumuz günden bu yana yapmış olduğumuz treyler yatırımlarımızda yurt içi ve yurt dışı taşımacılık hizmetlerimiz için tek tercihimiz Tırsan ürünleri oldu. Tırsan, kaliteli araçları ve sahip olduğu geniş satış sonrası servislerinde uzman kadrosu ile vermiş olduğu çözüm odaklı ve hızlı hizmetleriyle her zaman yanımızda oldu” dedi.

Firma hakkında da bilgi veren Ali İncekaş, Logitrans Lojistik,  Rusya ve Kazakistan başta olmak üzere Baltık, Bağımsız Devletler Topluluğu, Asya ve Doğu Avrupa’ya lojistik hizmeti vermektedir. Karayolu, denizyolu, demiryolu,  havayolu,  parsi̇yel,  özel proje  ve fuar taşımacılığı, E-Ticaret ve tedarik zinciri çözümleri alanında da hizmet verdiklerini belirten İncekaş, İstanbul dışında Gürcistan’da Tiflis, Kazakistan’da ise Astana’da depolarının bulunduğunu belirtti.

Tırsan Treyler Satış Yöneticisi Recep Öndal Demirci de teslimat töreninde bir konuşma yaparak, “Teslimatını yapmış olduğumuz Tırsan Perdeli Multi Ride araçları, 1.000 – 1.070 mm arasındaki 5. Teker yüksekliğine sahip farklı çekicilerde de kullanılabilmektedir. Treylerin bu özelliği sayesinde iş ortaklarımız, operasyonlarında esneklik ve verimlilik sağlayacaktır. Ayrıca Tırsan, Türkiye’nin en geniş satış sonrası servislerinin sahibi olmasının yanı sıra, yurt dışında da 590 noktadan servis hizmetleri vermektedir. Bu sayede Tırsan olarak Logitrans gibi geniş coğrafyalarda lojistik hizmeti veren müşterilerimizin, hem yurt içinde hem de yurt dışındaki ülkelere yapmış operasyonlarında geniş servis ağımız ve çözüm odaklı hizmetlerimizle de yanında oluyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz