MLA Lojistik, araç filosunu 40 Mercedes-Benz Actros 1845 ile güçlendirdi

0
255

Yurtiçi taşımacılık, depo ve antrepo taşımacılığı alanında faaliyet gösteren MLA Lojistik, filosuna 40 adet Mercedes-Benz Actros 1845 LS ekledi. Şirket, araçlarını düzenlenen törenle Mercedes-Benz Türk’ün Koluman Motorlu Araçlar bayisinden teslim aldı.

Türkiye’nin en genç lojistik şirketlerinden biri olan MLA Lojistik, filosunu genişletmek için Mercedes-Benz yıldızlı araçları tercih etti. MLA Lojistik, Koluman Motorlu Araçlar’ın Sancaktepe şubesinde gerçekleşen törende 40 adet Actros 1845 LS çekiciyi bayiden teslim aldı.

Törende; araçlar, Koluman Motorlu Araçlar Genel Müdürü Ali Saltık, Kamyon Satış Müdürü Aytekin Yeşil, Kamyon Satış Şefi Barış Yöndem ve Mercedes-Benz Türk Kamyon Satış Koordinatörü Mehmet Arda Erdemir tarafından MLA Lojistik CEO’su Cengiz Yılmaztürk, Genel Müdürü Behice Öz¸ Yurtiçi Operasyon Müdürü Mecit Denli ve İş Geliştirme Müdürü Halit Kaya’ya teslim edildi. Bu teslimat ile birlikte MLA Lojistik’in araç parkındaki Mercedes-Benz marka araçların sayısı 75’e adede yükseldi.

MLA Lojistik CEO’su Cengiz Yılmaztürk “Bugün teslim aldığımız araçlarla birlikte filomuzdaki Mercedes-Benz marka araç adedimiz 75’e ulaştı. Mercedes-Benz çekicilerin ikinci el değeri, uygun işletme maliyetleri ve Mercedes-Benz Türk kalitesine duyduğumuz güven araç seçimimizde etkili oldu. Bunun yanı sıra Actros 1845 LS serisinin sahip olduğu teknoloji ve güven de bizim için belirleyici unsurlar arasında yer alıyor.” diye konuştu.

mla-lojistik-arac-teslimat-2.jpgYük ve konteyner taşımacılığında kullanılacak

Yurt içinde lojistik alanında operasyonlarını yürüten şirket, depo, antrepo ve taşımacılık alanlarında da faaliyet gösteriyor. 300 adet araç parkına sahip MLA Lojistik, filosuna yeni eklediği araçları başta yurtiçi taşımacılık olmak üzere, damperli dökme yük taşımacılığı ve yurt içi konteyner taşımacılığı faaliyetlerinde de kullanmayı planlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz